Kulišárny bratra Wardena

Vítejte, zbloudilci

Byv vyslán do boje za padlé, převzal jsem v první generaci 5 (slovy „pět“) švestek, 1 (slovy „jednu“) originální dýku Keepers, hromadu (slovy „hromadu“) rad a ponaučení, i vyrazil jsem dál šířit Dobro (slovy „popravovat šmejdy a vše co se hýbe“) a Světlo (slovy „podpalovat hrady a paláce“).

Mise byla úspěšná. V první (a díky dokonané demolici E1400 zárověň poslední) generaci jsem byl ironií osudu stvořen v kraji, kde se bratr Leif dopustil tak hrůzných zločinů, že byl GO náhle ukončen. Jen o město vedle. Nu což, alespoň jsem mohl navázat na nedokončenou práci. Stará Darda se vygumovala, neb se většina z nich dala na farmaření a vyměnila meče a dýky za kosu. Zbytek se rozprchl, nebo přešel k Nováčkům (tímto je zdravím, a děkuji za aktivní boj. Upřímně. A propos, paní Mydlářko, asi 60 sekund před destrukcí E1400 jste pozbyla kancelář a byla jste vsazena do šatlavy :-) ). Měl jsem veliké štěstí na skvělé lidičky. Keepers povstali (slovy „zase nabrousili dýky v počtu větším než malém“) a opět mocně šířili Dobro, Světlo a mor s cholerou.

Vzhledem k pracovnímu vytížení nás všech v reálu budou screenshoty a videa přibývat sice pomalu, ale jistě jako smrt. Většina zaheslovaných a skrytých galerií bude po domluvě volně zpřístupněna. Dovolím si nabídnout velice malinký předkrm.

P.S. grafika a tzv. „online ekonomická strategie (též zvaná ‚hra‘ Europe 1400) je z dílny Gameforge a nepřísluší nikomu z nás tento fakt popírat. Totéž platí o podrazech, podvodech a jiných prasárničkách GA, GO a modů. Ani zde si nenárokujeme autorství. Zde pouze zmiňuji/zmiňujeme legrácky ze hry (ačkoliv nebývají příliš často k smíchu). U grafických manipulací bude výslovně zmíněno, že nejde o autentický screenshot (čímž se opět lišíme od GA, GO, modů, prasopsů a dalších obludek).

Dobře se bavte ;-)

Cincopa WordPress plugin

 

audio © Peter Hollens, Lindsey Stirling (nenavštívení stránek Lindsey se trestá šířením Dobra a Světla, tak bacha na to :-D )